Studia podyplomowe Wrocław kierunki prawo autorskie i BHP
No Data

Moja nauka

Moja nauka

Post by relatedRelated post

szkola (20)Jestem osobą, która uczy się długo i z mozołem. Nie wiem, dlaczego tak jest, ponieważ bardzo się staram. Dlatego też moja edukacja była dla mnie źródłem cierpień. Strasznie trudno było mi zrozumieć, o czy mówią do mnie nauczyciele, a oni chyba sądzili, że jestem złośliwa. Przez to, że byłam tak oporna na wiedzę, musiałam powtórzyć jedną klasę. Ale w sumie tego nie żałuję.

Przez to powtarzanie moja edukacja wydłużyła się, ale mam wrażenie, że to było dobre dla mnie. Czułam się spokojniejsza, już trochę rzeczy pamiętałam z poprzedniej klasy. Owszem, na początku było mi trochę głupio, bo obawiałam się, że moi koledzy uznają, że jestem głupia. Ale tak się nie stało.
Pomimo tego, że tak słabo mi idzie, mam jakieś plany na przyszłość. Chciałabym, żeby moja edukacja nie zakończyła się na gimnazjum. Marzę o znalezieniu szkoły, która da mi ciekawy zawód i mam nadzieję, że uda mi się to osiągnąć. Na razie nie załamuję się i tworzę plany na przyszłość. Myślę także, że uda mi się je wszystkie zrealizować.

………
– montaż anten satelitarnych rembertów
– montaż anteny na dachu wawer
– ogłoszenie montera antenowego wawer
– ogłoszenie tani serwis anten rembertów
– rembertów montaż anten naziemnych
– rembertów ustawianie i montaż anten
– tanie ustawianie anten satelitarnych rembertów
– ustawianie anten miernikiem wawer
– ustawienie zamontowanej anteny wawer
– nauka języków obcych przeźmierowo

Pozostałe artykuły związane z nauką:

Moja nauka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About

Frazy kluczowe: balayage kraków, ra nails lakier hybrydowy, szkiełkowanie kraków, Szamba Betonowe Piaseczno, markizy Kęty, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, busy do danii szamotuły, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, Tynk silikonowy Lakma, zeltiq Warszawa, Gniewiński portal