Studia podyplomowe Wrocław kierunki prawo autorskie i BHP
No Data

Coaching – Łódź

Coaching – Łódź

Post by relatedRelated post

coaching (3)Czym jest coaching?
Coaching to pojęcie ostatnio bardzo często pojawiające się w przestrzeni publicznej. Mówi się o coachingu biznesowym, życiowym czy osobistym. Sportowcy, politycy i biznesmeni korzystają z usług coacha, żeby osiągnąć więcej i odkryć swoje możliwości. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę, czym właściwie jest coaching, jakie są jego pierwotne założenia i na czym on polega.
Zadaniem coacha nie jest wcale wbrew pozorom pokierowanie człowiekiem i zaszczepienie w nim jakichś zewnętrznych motywów. Profesjonalny coaching w wykonaniu wyszkolonej odpowiednio osoby polega na wspieraniu dążenia klienta do celu – autonomii, niezależności, sukcesów lub odkrywania pasji. Celem coachingu absolutnie nie jest leczenie zaburzeń czy psychoterapia. Jego odbiorcami powinni być ludzie w dobrej kondycji psychicznej, którzy chcieliby jedynie dowiedzieć się, jak najlepiej korzystać z życia i osiągnąć to, co do tej pory im się nie udało. Coach powinien szanować zdanie klienta i współpracować z nim zamiast rozporządzać jego życiem.

Pozostałe artykuły związane z nauką:

Coaching – Łódź
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About

Frazy kluczowe: blog początkującego elektronika, bcaa katowice sklep, Drepo zadaszenia tarasów, Vademecum elektryka SEP, plisy Oświęcim, standy eliptyczne cena druku, Stojaki na ulotki - Brooklyn, etykiety inspekcyjne z datą, turnabol, zerwany triceps, internorm okno kf410